Поєднання чаю з іншими продуктами харчування може нашкодити вашому здоров’ю та навіть спричинити розвиток серйозних захворювань.
Так, експерти рекомендують категорично не додавати в гарячий напій цукор, молоко, мед та лимон. Редакція Запоріжжя24 зібрала всі пояснення.
Чай із цукром підвищує ризик розвитку цукрового діабету та онкологічних захворювань, навіть незважаючи на високий вміст катехінів (природні антиоксиданти, що знижують дії вільних радикалів).
А вільні радикали – це елементи, які провокують появу пухлин. Якщо ви поєднуєте чай із молоком, то автоматично позбавляєте себе корисних властивостей катехіну.
Справа в тому, що кальцій, що міститься в молоці, заважає катехіну повноцінно засвоюватися в організмі. До того ж цей «тандем» (катехін і кальцій) сприяє розвитку шкідливих хімічних сполук в організмі.
Від вживання чаю з медом також варто відмовитися, тому що висока температура напою робить з меду не лікувальний елемент, а справжню отруту.
Фруктоза (при потраплянні в чай), що міститься в меді, окислюється і стає небезпечним канцерогеном. Тому поєднувати мед із гарячою рідиною категорично забороняється.
Вживання чаю з ароматним лимоном також не несе користі для нашого організму, адже лимон містить у собі велику кількість вітаміну С, а він, як і мед, нестійкий до високих температур.
Потрапляючи в гарячий напій, вітамін розпадається на прості елементи і втрачає свої цілющі властивості. А ось із чим можна і навіть потрібно поєднувати чай, то це трави.
Найкраще підходять м’ята, ромашка, меліса, листя малини. Їх можна додавати як у свіжому вигляді, так і у засушеному.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




