Росіяни знову підтягнулися ближче до Запоріжжя. За останні пару тижнів окупанти зуміли просунутися на кілька кілометрів у бік міста з південного напрямку – вздовж траси з Мелітополя. Відстань до обласного центру тепер не 25, а вже 23 км.
Фактично, вони майже повністю захопили село Кам’янське і тепер підійшли впритул до сусіднього Степногірська. Ситуація ускладнилася через те, що українські війська були змушені перекинути частину боєздатних підрозділів на інші гарячі ділянки фронту.
Про це розповів військовий блогер і командир ударних авіаційних комплексів 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (позивний Осман).
За його словами, на Запорізькому напрямку зараз ситуація непроста, і «в обороні стоять дуже слабкі підрозділи». Окупанти це, схоже, помітили – і скористалися моментом. Про це ми писали раніше.
Висновок невтішний: поки наші сили намагаються утримати інші рубежі, ворог пробує намацати слабкі місця ближче до Запоріжжя і, можливо, скоро почне артобстріли обласного центру.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




