“Запоріжелектротранс” отримав нові автобуси з Італії, Франції та Швеції

У Запоріжжі незабаром стане трохи комфортніше їздити громадським транспортом – місту передали 24 новенькі автобуси з Європи. Так, техніка приїхала до нас з Італії, Франції, Швеції та Нідерландів.

На сесії міськради їх офіційно передали на баланс «Запоріжелектротрансу». І вже зовсім скоро, десь у середині серпня, перші 10 автобусів мають з’явитися на маршрутах.

Що ж отримаємо? 9 автобусів Scania зі Швеції, 4 французькі IVECO та ще 11 VDL Citea з Нідерландів. Усе – безкоштовно, завдяки європейським партнерам.

Рекомендуємо

Начальник ОВА Іван Федоров каже, що це лише початок: далі буде оновлення тролейбусів і трамваїв. Обіцяють зробити транспорт комфортним і доступним.

От би ще, щоб інтервали між рейсами теж привели до європейських стандартів, було б чудово, адже нерідко пасажири скаржаться на те, що довго доводиться чекати на зупинці.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів