Запоріжці скаржаться на роботу громадського транспорту

Жителі Запоріжжя масово звертаються до мерії та обласної державної адміністрації із проханням врегулювати транспортне забезпечення нашого регіону. На сьогоднішній день від людей надійшло майже 500 таких скарг.

Про це під час робочого прес-брифінгу повідомив керівник ЗОВА Юрій Малашко, передає Запоріжжя24. Люди скаржаться на те, що водії відмовляють їм у пільговому проїзді, хоча вони мають на це повне право.

Серед основних проблем також можна видзначити порушення графіків руху міських та міжміських маршруток, припинення сполучення між віддаленими населеними пунктами.

Рекомендуємо

Малашко пообіцяв, що візьме вирішення даних питань під особистий контроль та анонсував реорганізацію роботи громадського транспорту відповідно до потреб населення.

Нагадаємо, що сьогодні у Запоріжжі тимчасово призупинили роботу комунального транспорту через погіршення погодних умов. Не працюють трамвайні маршрути №10, 12, 14 та 15.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів