Запоріжжя активно готується до нового опалювального сезону, і станом на сьогодні, місто досягло значного прогресу: близько 70% багатоквартирних будинків та 60% об’єктів критичної інфраструктури вже готові до запуску теплопостачання.
Про це повідомила в.о. голови Запорізької міської ради Регіна Харченко, передає Запоріжжя 24. За її словами, на теперішньому етапі вже завершено інвентаризацію та обслуговування систем опалення у житлових будинках, лікарнях та на комунальних підприємствах.
Основний фокус влади полягає у створенні автономної та децентралізованої системи теплопостачання, здатної функціонувати навіть у випадку тривалих відключень електроенергії.
Окрім цього, для підвищення енергонезалежності критичні об’єкти Запоріжжя обладнують альтернативними джерелами живлення, зокрема генераторами та сонячними панелями.
Додатково забезпечено незалежні джерела енергії на 12 котельнях, що дозволить гарантувати стабільне теплопостачання для близько 200 тисяч жителів міста навіть за умов надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відключенням електрики.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




