У часи війни дуже важливо, щоб медичні установи могли продовжувати працювати, навіть коли місто знаходиться під загрозою обстрілів. У Запоріжжі, на жаль, ці обстріли вже стали частиною реальності, і декілька лікарень постраждали від них.
Один із найбільших ударів прийшов по онкологічному диспансеру, коли пошкодили основний корпус і зруйнували частину радіологічного відділення. Але, незважаючи на це, медики не здаються і продовжують свою роботу.
Як змінюються лікарні в умовах війни – розповів очільник області Іван Федоров. Він зазначив, що завдяки підтримці МОЗ та міжнародних партнерів у трьох медичних закладах вже побудували підземні сховища.
Це місця, де медичні працівники можуть надавати допомогу навіть під час обстрілів. Зараз у процесі реконструкції лікарень пріоритет віддається саме таким підземним укриттям, де можна не тільки сховатися від обстрілів, але й продовжити надавати допомогу.
У прифронтових умовах безпека – це перш за все, тому зберігати медичну інфраструктуру під землею стає насправді найкращим рішенням. Незважаючи на всі труднощі, лікарі будуть і далі робити все можливе, щоб рятувати життя наших людей.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




