В українській столиці, Києві, пройшов Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики, в якому прийняли участь понад 400 професійних гімнасток з усіх куточків України.
Запорізькі спортсменки мають гарну фізичну підготовку, тому продемонстрували відмінні результати на змаганнях. Гідно представили своє місто гімнастки дитячо-юнацької спортивної школи №5.
Дівчата здобули дев’ять золотих та одну срібну медалі. Про це повідомили в Департаменті спорту та молоді Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. Перможні “золоті” місця дістались:
- Швець Уляні
- Ральцевій Вероніці
- Пищенко Вероніці
- Журавльовій Єві
- Корнієнко Анні
- Терзі Тіні
- Вітковській Альбіні
- Клименко Орині
- Корнієнко Софії
Друге місце, срібну медаль, здобула Шевчук Єва. Готує юних гімнасток до професійних спортивних змагань тренер Юлія Швець.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News



