Запорізькі гімнастки здобули 9 золотих медалей на всеукраїнському турнірі

В українській столиці, Києві, пройшов Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики, в якому прийняли участь понад 400 професійних гімнасток з усіх куточків України.

Запорізькі спортсменки мають гарну фізичну підготовку, тому продемонстрували відмінні результати на змаганнях. Гідно представили своє місто гімнастки дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Дівчата здобули дев’ять золотих та одну срібну медалі. Про це повідомили в Департаменті спорту та молоді Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. Перможні “золоті” місця дістались:

  • Швець Уляні
  • Ральцевій Вероніці
  • Пищенко Вероніці
  • Журавльовій Єві
  • Корнієнко Анні
  • Терзі Тіні
  • Вітковській Альбіні
  • Клименко Орині
  • Корнієнко Софії
Рекомендуємо

Друге місце, срібну медаль, здобула Шевчук Єва. Готує юних гімнасток до професійних спортивних змагань тренер Юлія Швець.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів