Запорізькі кікбоксери здобули 29 медалей на Чемпіонаті України

Запорізькі кікбоксери показали справжній клас на Чемпіонаті України, який відбувся з 20 по 23 березня в Броварах. І це не просто змагання, а велика подія для нашого спорту.

Адже на цей раз участь взяли понад 1 500 спортсменів з усієї країни. Запоріжці з ДЮСШ «Майстер Січ» продемонстрували вражаючі результати і вибороли аж 29 медалей.

Це величезний успіх, бо серед них є і 7 золотих нагород. А ще 11 срібних і 11 бронзових медалей — кожна з них заслуговує на окремий аплодисмент.

Рекомендуємо

Запорізькі спортсмени не зупиняються, попри всі труднощі. Вітаємо наших переможців та їхніх тренерів. Вони довели, що можна досягати великих результатів, навіть під час війни.

Запорізькі кікбоксери

Запорізькі кікбоксери

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів