13 грудня до рятувальної служби надійшов дзвінок від жительки Запорізького району: жінка повідомила, що її кіт вже тривалий час сидить на дереві і не може самотужки спуститись.
На виклик прибули бійці ДСНС, передає Запоріжжя24. За допомогою висувної драбини вони зняли чотирилапого з дерева та передали власниці.
На щастя, тварина не постраждала. Ще один випадок порятунку пухнастика був зафіксований у Запоріжжі.
Надзвичайники врятували собаку, який через негоду впав у напівзасніжений льох і не зміг самостійно звідти вибратись. Рятувальники дістали чотирилапого з пастки та передали господарці. Песик теж не отримав серйозних травм.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




