Юнацька команда запорізького «Металурга» U-12 чудово виступила на футбольному турнірі «Forest Cup» у місті Рахів на Закарпатті.
Хлопці під керівництвом Івана Богатиря впевнено провели всі матчі та повернулися додому з двома комплектами нагород.
Загалом у турнірі брали участь сім команд. Формат змагань був простий — команда грала з кожною іншою.
За результатами всіх матчів «Металург-1» не поступився жодному супернику і посів перше місце. Команда «Металург-2», програвши двічі, зайняла третє місце. Топ-3 команд виглядає так:
- «Металург-1»
- СК «179» (Київ)
- «Металург-2»
Щиро вітаємо юних футболістів із заслуженими перемогами та нагородами. Наші спортсмени, попри повномасштабну війну, продовжують розвивати спорт й демонструвати відмінні результати.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News



