Запорізький “Металург” завоював 1 місце на турнірі “Forest Cup”

Юнацька команда запорізького «Металурга» U-12 чудово виступила на футбольному турнірі «Forest Cup» у місті Рахів на Закарпатті.

Хлопці під керівництвом Івана Богатиря впевнено провели всі матчі та повернулися додому з двома комплектами нагород.

Загалом у турнірі брали участь сім команд. Формат змагань був простий — команда грала з кожною іншою.

Рекомендуємо

За результатами всіх матчів «Металург-1» не поступився жодному супернику і посів перше місце. Команда «Металург-2», програвши двічі, зайняла третє місце. Топ-3 команд виглядає так:

  1. «Металург-1»
  2. СК «179» (Київ)
  3. «Металург-2»

Щиро вітаємо юних футболістів із заслуженими перемогами та нагородами. Наші спортсмени, попри повномасштабну війну, продовжують розвивати спорт й демонструвати відмінні результати.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів