Запорізький “Мотор” вдев’яте здобув Суперкубок України з гандболу

Гандбольний клуб “Мотор” із Запоріжжя продовжує свою переможну серію, вигравши Суперкубок України з гандболу вже 9-й раз поспіль. У фінальному матчі 4 вересня запорізька команда без вагань обіграла “Донбас” з рахунком 45:23.

Зокрема, перший тайм завершився з рахунком 24:14 на користь “Мотора”. Про успіхи наших спортсменів у 2024 році повідомили представники Федерації гандболу України, передає Запоріжжя 24.

Ця перемога підтверджує домінування “Мотора” на національному рівні: запорізький клуб залишається єдиною командою, яка вигравала Суперкубок з моменту його створення. У матчі найбільш результативними гравцями стали Віталій Горовий, Дмитро Тютюнник та Євген Лисак.

Рекомендуємо

ГК “Мотор” також підготувався до європейських викликів: команда кваліфікувалась до Європейського кубка і вийде на поле проти четвертої команди чемпіонату Люксембургу, “Еш”, у другому раунді відбіркової стадії.

Перші матчі цього раунду розпочнуться 19-20 жовтня, а вирішальні зустрічі відбудуться 26-27 жовтня. Переможці вийдуть до третього раунду і боротимуться за місце в 1/8 фіналу, що стартує у 2025 році.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів