У Запорізькій області тривають запеклі бої. На сьогодні відомо, українські військові мали просування на Пологівському напрямку, і це офіційно підтверджує Генштаб. Кажуть, ЗСУ зайшли вперед поблизу села Загірне.
Це приблизно за 10 км від самого міста Пологи, яке зараз під окупацією. Саме туди росіяни останні дні й активно стріляють— очевидно, нові позиції наших захисників дають їм чітко зрозуміти, що лінія фронту зсувається не на їхню користь.
Офіційно від Генштабу: на Гуляйпільському напрямку українські бійці відбили два ворожі штурми біля села Високе. А от на Оріхівському — ворог двічі намагався прорватись біля Новоандріївки та Малих Щербаків. І теж безуспішно, бо наші тримають оборону.
Читайте також: Окупанти активізували штурми поблизу Запоріжжя
Що цікаво — оприлюднили й карту бойових дій (ілюстрації нижче). Лінія фронту в районі Запоріжжя залишається напруженою, але все більше із «перевагою» в наш бік. Поступово, але впевнено, Сили оборони повертають своє.





Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




