У колективі Запорізької міської ради відбулись чергові кадрові зміни: одного із заступників міського голови Анатолія Васюка було звільнено з посади.
Про це стало відомо після засідання міськради. За зняття повноважень з Васюка проголосували 35 депутатів з 45 можливих, передає Запоріжжя 24.
Депутат Анатолій Васюк займав високопоставлене місце з жовтня 2021 року та контролював питання охорони здоров’я, розвитку спорту та соціального захисту населення.
Раніше чиновник працював на відповідальних посадах у Державній податковій інспекції, а також у регіональному управлінні Міністерства доходів України.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




