Заступника міського голови Запоріжжя Анатолія Васюка звільнили з посади

У колективі Запорізької міської ради відбулись чергові кадрові зміни: одного із заступників міського голови Анатолія Васюка було звільнено з посади.

Про це стало відомо після засідання міськради. За зняття повноважень з Васюка проголосували 35 депутатів з 45 можливих, передає Запоріжжя 24.

Депутат Анатолій Васюк займав високопоставлене місце з жовтня 2021 року та контролював питання охорони здоров’я, розвитку спорту та соціального захисту населення.

Рекомендуємо

Раніше чиновник працював на відповідальних посадах у Державній податковій інспекції, а також у регіональному управлінні Міністерства доходів України.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів