Троє жителів Запоріжжя 37, 41 та 49 років організували схему збуту незаконних наркотичних речовин та щомісячно отримували близько мільйона гривень прибутку.
Про це повідомляє прес-служба поліції в регіоні, передає Запоріжжя24. За даними слідства, спочатку нелегальну схему вигадав 37-річний чоловік, який раніше потрапляв в поле зору правоохоронців.
Колишній в’язень долучив до своєї справи ще двох спільників. Під час обшуку в оселях фігурантів слідчі вилучили 1,5 кг канабісу.
Щомісяця «наркобарони» збували від трьох до п’яти кілограмів елітних наркотиків та отримували прибуток від 900 тисяч гривень до 1,5 мільйона.
Небезпечні препарати підозрювані розфасовували і надсилали клієнтам через служби експрес-доставки. За даним фактом проводиться кримінальне розслідування (ч.2 ст.307 КК України).
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




