Збройні Сили знову відбили атаки РФ на Оріхівському напрямку

Протягом минулої доби Збройні Сили України успішно виконали ряд бойових завдань та відбили три атаки російських військ на Оріхівському напрямку.

Про ситуацію на фронті, станом на сьогодні 22 липня, повідомила прес-служба Генштабу ЗСУ, передає Запоріжжя 24.

Бойові дії відбувалися в районах Роботиного та Новоданилівки, однак активні ворожі обстріли прифронтових районів продовжуються.

Наші захисники прикладають всі зусилля, аби втримати зайняті рубежі та відбити атаки окупантів на Запорізькому напрямку.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів