В Мелітополі спокійно жив чоловік, який ще 12 років тому вбив жінку і скинув її тіло в річку. І весь цей час він був десь поруч, жив так, ніби нічого не сталося.
Його нещодавно затримали — повідомляє так званий Слідком РФ. Кажуть, злочин трапився в Алушті ще у 2013-му. Тоді 34-річний чоловік, добряче напідпитку, посварився зі своєю знайомою і жорстоко її побив.
Настільки, що вона загинула. Потім, щоб замести сліди, просто викинув її тіло в річку й зник. І от тепер, через стільки років, його нарешті знайшли. Але от питання — чи надовго?
Бо, як показує практика, росіяни давно беруть таких от «героїв» у свою армію. В обмін на це вони забувають всі злочини: вбивства, зґвалтування, збройні напади.
Що ще цікаво — при обшуку в нього вдома знайшли боєприпаси. Звісно, тепер йому загрожує ще й справа за незаконне зберігання. Розслідування триває.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




