У Бердянському районі двоє поліцейських із селища Чернігівка отримали по 15 років в’язниці за співпрацю з окупантами. Їх визнали винними у держзраді, а ще позбавили звань і конфіскували майно.
Все почалося у квітні 2022 року. Одна зі співробітниць поліції зрадила присягу і стала «начальницею» слідчого відділу окупаційної поліції. Вона не тільки виконувала вказівки ворога, а й активно організовувала роботу підрозділу для виконання злочинних наказів.
Ще один правоохоронець із Бердянського райвідділу вирішив «перейти на темну сторону» та приєднався до лав псевдополіції, яку росіяни гордо назвали «народною міліцією».
Суд не залишив ці зради без уваги. Поліцейських заочно засудили за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України). Кожен отримав 15 років за ґратами, конфіскацію майна та позбавлення спеціальних звань – старшого лейтенанта й капітана.
Розслідування цієї справи проводило ДБР у Мелітополі. Ця історія ще раз доводить: співпраця з ворогом завжди має наслідки. Немає виправдань для зради, особливо у час, коли Україна бореться за свою свободу та незалежність.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




