ЗСУ успішно просуваються на Таврійському напрямку: за добу мінус 226 окупантів

За останню добу українські захисники просунулись більш ніж на один кілометр на Таврійському напрямку та завдали великих втрат ворогу: знищили 226 окупантів та понад два десятки одиниць ворожої техніки.

Про це повідомляє Запоріжжя24 з посиланням на повідомлення командира одного з військових підрозділів Олександра Тарнавського.

За його словами, з початку вихідних воїни ЗСУ успішно виконали майже 1400 завдань з вогневого ураження противника. Також, у ході наступальної операції, було знищено 27 одиниць військової російської техніки та шість складів з боєприпасами.

Рекомендуємо

Загальна ситуація на фронті на сьогодні

Станом на ранок, 10 вересня, наші захисники «відмінусували» майже 500 орків та знищили велику кількість ворожої техніки. Зафіксовані успішні наступальні дії у Мелітопольському напрямку.

ЗСУ звільнили ще 1,5 квадратних кілометрів території у районі Роботиного. Контрнаступ в районі кордону Донецько-Запорізької області, на заході Запорізької області та на південь від Бахмута триває.

Читайте також: Росіяни змушують запоріжців в окупації оформлювати недійсні в ЄС закордонні паспорти.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів