Куди жителі Запоріжжя можуть подавати скарги у разі відсутності опалення

Мешканцям Запоріжжя, у яких після запуску опалення в будинку не буде тепла, можна скаржитися до міського контакт-центру за номером 1580.

Скарги щодо відсутності опалення почнуть приймати з 8 листопада, оскільки до цього часу триватимуть роботи з налагодження системи теплопостачання.

Згідно з інформацією від секретаря міськради Регіни Харченко, повністю забезпечити теплом усі будинки та об’єкти інфраструктури в місті планують до 8 листопада.

Рекомендуємо

Нагадаємо, що вчора, 31 жовтня, в обласному центрі офіційно стартував опалювальний сезон.

А в деяких лікарнях Запоріжжя раніше встановили модульні котельні, що працюють на дровах і не залежать від централізованої тепломережі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів