Окупанти завдали два авіаудари по Оріхову: постраждала одна людина

Сьогодні вранці, 2 січня, окупанти завдали два авіаудари по прифронтовому Оріхову, внаслідок чого травми різного ступеню важкості отримала одна цивільна людина.

Про наслідки чергової російської атаки у своєму телеграм-каналі повідомив керівник Запорізької ОВА Юрій Малашко, передає Запоріжжя24.

За його словами, поранення від вибухової хвилі отримала 75-річна пенсіонерка. Наразі жінка перебуває в лікарні, де їй надають необхідну допомогу.

Рекомендуємо

Варто зазначити, що прифронтове містечко Оріхів чи не щогодини потерпає від обстрілів з боку рф. Окупанти гатять і по гуманітарних хабах, де місцеві отримують допомогу.

Сьогодні керовані російські авіабомби зруйнували житловий будинок та, зокрема, цілий під’їзд. На місцях влучань ворожих снарядів працюють аварійні бригади.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів