Сьогодні вранці, 2 січня, окупанти завдали два авіаудари по прифронтовому Оріхову, внаслідок чого травми різного ступеню важкості отримала одна цивільна людина.
Про наслідки чергової російської атаки у своєму телеграм-каналі повідомив керівник Запорізької ОВА Юрій Малашко, передає Запоріжжя24.
За його словами, поранення від вибухової хвилі отримала 75-річна пенсіонерка. Наразі жінка перебуває в лікарні, де їй надають необхідну допомогу.
Варто зазначити, що прифронтове містечко Оріхів чи не щогодини потерпає від обстрілів з боку рф. Окупанти гатять і по гуманітарних хабах, де місцеві отримують допомогу.
Сьогодні керовані російські авіабомби зруйнували житловий будинок та, зокрема, цілий під’їзд. На місцях влучань ворожих снарядів працюють аварійні бригади.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




