Нещодавно стало відомо, що проїзд у тролейбусах і трамваях Запоріжжя знову стане платним.
Як передає Запоріжжя 24, у міській раді зазначили, що нововведення почнуть діяти з наступного понеділка, 10 червня.
З цього числа вартість одноразового квитка в електротранспорті та муніципальних автобусах складатиме 10 гривень.
Рекомендуємо
При цьому для пасажирів, які мають пільги, проїзд, як і раніше, залишиться безкоштовним. Безоплатно користуватись громадським транспортом дозволяється:
- ветеранам війни;
- ветеранам військової служби;
- учасникам бойових дій;
- постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи
- особам з інвалідністю;
- пенсіонерам за віком;
- дітям до семи років;
- дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування;
- дітям з багатодітних сімей;
- дітям з інвалідністю;
- постраждалим учасникам Революції Гідності.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




