Відомо, з якого числа проїзд у транспорті Запоріжжя буде платним

Нещодавно стало відомо, що проїзд у тролейбусах і трамваях Запоріжжя знову стане платним. 

Як передає Запоріжжя 24, у міській раді зазначили, що нововведення почнуть діяти з наступного понеділка, 10 червня.

З цього числа вартість одноразового квитка в електротранспорті та муніципальних автобусах складатиме 10 гривень.

Рекомендуємо

При цьому для пасажирів, які мають пільги, проїзд, як і раніше, залишиться безкоштовним. Безоплатно користуватись громадським транспортом дозволяється:

  • ветеранам війни;
  • ветеранам військової служби;
  • учасникам бойових дій;
  • постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи
  • особам з інвалідністю;
  • пенсіонерам за віком;
  • дітям до семи років;
  • дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування;
  • дітям з багатодітних сімей;
  • дітям з інвалідністю;
  • постраждалим учасникам Революції Гідності.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів