В червні в обласному центрі відновили платний проїзд у трамваях та тролейбусах і встановили єдину вартість проїзду в електротранспорті — 10 гривень.
За цей час компанія “Запоріжелектротранс” заробила на перевезеннях близько 4,5 млн грн. Ці кошти у подальшому спрямують на ремонт транспорту.
Про це повідомили у прес-службі міської ради, передає Запоріжжя 24. До відновлення платного проїзду безкоштовний проїзд у електротранспорті був запроваджений через війну, адже автобуси використовували для евакуації людей з ТОТ.
Тепер, із поверненням автобусів на маршрути, міська влада вирішила відновити платний проїзд, що дозволило покращити фінансову ситуацію підприємства “Запоріжелектротранс”.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




